Internet radiowy od AirMax

Internet radiowy od AirMax

Postprzez JohnHex » 10 sie 2012, o 13:54

Witam,

Założyłem kilka dni temu radiówkę z firmy airmax i wszystko co prawda działa szybko i dynamiczne ale jestem jeszcze na tzw. okresie próbnym który trwa do miesiąca, szukam jakiś informacji czy ktoś jeszcze ma łącze od nich trochę dłużej i czy może coś napisać, zanim podpisze umowę, zastanawiam się też na prepaidem bo też mają taką ofertę.

pozdrawiam.
JohnHex

Re: Internet radiowy od AirMax

Postprzez siteadmin » 15 sie 2012, o 10:09

witam,

nie podałeś linka, czy chodzi o airmax.pl?
czy to jest łącze oparte na sieci komórkowej? masz kartę SIM?

pozdrawiam
siteadmin
Administrator

Postprzez JohnHex » 24 sie 2012, o 10:09

Witam,

Przepraszam za nie pełne informacje ta chodzi o tą firmę http://airmax.pl/klienci_ind/internet/ jest to internet radiowy, dostałem takie urządzenie antena i chyba router na pudełku było napisane NB M5, jeszcze mi został tydzień do podpisania umowy ale raczej to zrobię bo umowa czytelna, krótka a przede wszystkim łącze działa bardzo stabilnie.

Pozdrawiam.
JohnHex

Postprzez siteadmin » 27 sie 2012, o 16:00

jeżeli w niedzielę wieczór łącze działa dobrze to zwykle jest to dobra radiówka, bo w niedzielę wieczór jest największe obciążenie w takich sieciach
siteadmin
Administrator

Postprzez Paulina » 26 paź 2012, o 09:16

Witam, mam internet od www.airmax.pl juz ponad rok i tylko 2 razy była przerwa po parę minut, kupiłam lepszy sprzet - w technologi "mimo" i ja i moj brat ktory gra w gry jesteśmy zadowoleni,
ostatnio tato zamontowal sobie kamerke na posesji i ma podglad co sie dzieje kolo domu nawet jak jest w pracy - fajna sprawa...
Generalnie polecam firmę
Pozdrawiam
Paulina

Postprzez Lysy:D » 15 mar 2013, o 11:47

Dzień Dobry

Do miesiąca muszę znaleźć dobrego dostawcy internetu radiowego dla mojej firmy (łacze, kamery) znalazłem takiego operatora http://airmax.pl/klienci_biz/internet/?airexpress widzę że kilka osób korzysta z ich usług ale posty trochę stare, jak to się ma teraz ? dalej działa łącze tak dobrze jak to opisujecie

Pozdrawiam.
Lysy:D

Postprzez Oławianin » 18 mar 2013, o 13:34

Do Łysy:

Co do Airmax to w internecie można znaleźć skrajnie różne opinie od najgorszych, mówiących o tym, że w czasie testów net działa jako tako lub super, lecz gdy już podpiszesz umowę to trafiasz na szarą rzeczywistość objawiającą się spadkiem prędkości internetu.

Proponuje samemu sobie poszukać więcej opinii na temat Airmax.

Określ z jakiego regionu jesteś (miejscowość) to będzie łatwiej coś ci podpowiedzieć odnośnie wyboru dostawcy Internetu.
Oławianin

Postprzez Lysy:D » 17 maja 2013, o 10:15

Witam,

Dziękuję za odpowiedź, podłączyłem łącze z tej firmy airmax i działa bardzo ładnie, na razie od ok miesiąca, teraz przymierzam się do kamer. jak podłącze to napisze czy wszystko działa ładnie (jak nie zapomnę )

Pozdrawiam.
Lysy:D

Postprzez myszka2508 » 11 lip 2017, o 14:12

Ja również jestem zadowolona. Wcześniej miałam neta z CP i niestety nie spełniał moich wymagań. Teraz wszystko działa bez problemów.
myszka2508

Powrót do Usługi